Wymagania sprzętowe/Instrukcja uczestnictwa w szkoleniu

Forma szkolenia:

Szkolenie online – webinarium - zajęcia prowadzone online, za pomocą specjalnej platformy internetowej, umożliwiającej komunikację pomiędzy wykładowcą, a uczestnikami. W trakcie transmisji webinaru uczestnicy widzą i słyszą wykładowcę, prezentacje/zapisy na tablicy, oraz mają dostęp do czatu na którym mogą zadawać pytania.

Wymagania sprzętowe:

1. Aby wziąć udział w szkoleniu należy mieć dostęp do komputera z Internetem.

2. Wymagania, które muszą zostać spełnione:

• System operacyjny Windows 7, 8 (zalecany Windows 10)
  • Wymagane jest korzystanie z aktualnej wersji przeglądarki internetowej Google Chrome, Mozilla Firefox

INSTRUKCJA UCZESTNICTWA W SZKOLENIU ONLINE

1. W dniu szkolenia zgodnie z harmonogramem szkolenia otrzymają Państwo e-maila „Zaproszenie na szkolenie” następnie należy kliknąć przycisk DOŁĄCZ znajdujący się w e-mailu.

2. Logując się do pokoju szkoleniowego, zostaną Państwo poproszeni o wpisanie swojego imienia (wyłącznie do wiadomości Organizatora w celach szkoleniowych).

UWAGA!!!

Logując się do pokoju szkoleniowego, uczestnicy otrzymują indywidualny token (hasło), który zostanie do Państwa przesłany wraz z Zaproszeniem na szkolenie.

Token jest hasłem jednorazowym i  jest przypisany wyłącznie do komputera i e-maila danego uczestnika, tak więc prosimy Państwa o podanie właściwych służbowych e-maili, na które prześlemy „Zaproszenie na szkolenie” wraz z tokenem.

Film instruktażowy pod linkiem: