Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Expedycja Bieszczady

Zaplanuj już dzisiaj swój zimowy wypoczynek.
Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwa przygodę. Spakuj plecak, zabierz narty i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, siądź za sterami skutera śnieżnego, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych zimowych warunkach... Kilka dni z nami w Krainie Wilk zapamiętasz lepiej niż dwa miesiące letnich wakacji. Nauczymy Cie jeździć na nartach lub desce snowboardowej a na tych którzy potrafią już jeździć czekają najlepsze wyciągi narciarskie stale naśnieżane i oświetlone, na których kolejki są tylko po gorąca herbatę. Zapewnimy fachowa opiekę instruktorów narciarstwa. Jeździć będziemy na stoku w  Weremieniu - www.lesko-ski.pl, możliwe są również wyjazdy na trasy FISowskie www.ustrzyki-narty.pl. Podczas naszego obozu zorganizujemy dwa wyjazdy na stok (w cenie obozu zapewniamy transport). Wypożyczamy sprzęt narciarski i snowboardowy z 25% rabatem ! (25-30 zł/kpl.) - z samego rana, wyruszymy tropem dzikiego zwierza na

RAKIETACH SNIEŻNYCH, które ułatwia nam chodzenie w głębokim śniegu.
Podczas naszej wyprawy nauczymy się rozpoznawać zwierzęta po śladach pozostawianych przez nie na śniegu. Być może uda nam się zobaczyć dzikiego żubra. Każdy z uczestników otrzyma płytę z CD z zapisem dźwięków
bieszczadzkiej przyrody
- zabawimy się na śniegu w Bieszczadzkich Traperów - pionierów zasiedlających dzikie , górskie tereny. Pojedziemy po białym puchu saniami ciągnionymi przez gromadkę wesołych, kudłatych psów rasy Malamut. Właściciel tych sympatycznych zwierząt zdradzi przed nami tajniki tresury psów oraz techniki powożenia tym nietypowym zaprzęgiem
- zajęcia teoretyczne: zasady doboru ubioru w warunkach zimowych, pierwsza pomoc zajęcia terenowe: budowa igloo lub jamy śnieżnej w zależności od warunków śniegowych, pozyskiwanie wody, rozpalanie ogniska,  przygotowanie obozowiska w warunkach zimowych
- nudzą Cie zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

PROGRAM FAKULTATYWNY (Dodatkowo płatny)
wyruszymy samochodami terenowymi na ośnieżone bezdroża (ok. 2h), na trasie czekać nas będzie przeprawa przez zamarznięta rzekę, zjazd oblodzonym wąwozem oraz śnieżne zaspy, przez które będziemy musieli przejechać (czasami będzie to od nas wymagać pracy zespołowej z łopata:) ).
- zjazd tyrolski, tybetański most linowy nad urwiskiem, zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej - podczas tych zajęć przełamiemy barierę strachu i wytrzymałości, poczujemy się jak prawdziwi zdobywcy ośmiotysięczników
Nie zapomnij o ciepłych butach i termosie z herbata z sokiem malinowym gdy zabierzemy Cie na niezapomniana, pełna przygód przejażdżkę skuterem po bieszczadzkich bezdrożach Każdy z uczestników naszego obozu będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera

NARTY I SNOWBOARD -
TROPEM ŻUBRA
PSIE ZAPRZEGI
PROJECT IGLOO
DYSKOTEKA -FLOWER PARTY
WIECZÓR LEGEND I OPOWIESCI BIESZCZADZKICH

- spotkamy się wieczorem przy wielkim ognisku. Podczas wspólnego smażenia kiełbasek bliżej poznacie ciekawa historie i legendy bieszczadzkie, których nikt inny Wam nie opowie.

1. PAKIET DLA AKTYWNYCH
WINTER EXPLORER -
TECHNIKI LINOWE
SNIE—NE SAFARI NA SKUTERACH
2. BIESZQUADY/SNIE—NE SAFARI - jeśli w Twoim programie nie ma skuterów (lub jest ich za mało) zawsze możesz wzbogacić zimowy program o ta atrakcje.

 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies