Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Obóz survivalowy - Samotny Wilk

PEŁNA WRAŻEŃ ZIMA W BIESZCZADACH !
NARTY
PROJECT IGLOO
SNIEŻNE SAFARI NA SKUTERACH -
KRAV MAGA
TROPEM KARPACKIEGO GRIZZLY
DYSKOTEKA -FLOWER PARTY

Zaplanuj już dzisiaj swój zimowy wypoczynek.
Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwa przygodę. Spakuj plecak, zabierz narty i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, siądź za sterami skutera śnieżnego, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych zimowych warunkach... Kilka dni z nami w Krainie Wilka zapamiętasz lepiej niż dwa miesiące letnich wakacji.
- doskonalenie technik narciarskich pod czujnym okiem instruktora GOPR. Wyjazdy na wyciąg narciarski w Weremieniu www.lesko-ski.pl. Zapewniamy dojazd na wyciągi Lesko Ski. Dla miłośników mocnych wrażeń zorganizujemy dwa wyjazdy podczas których szusować będziemy po świeżym, nieratrakowanym śniegu.
- zajęcia teoretyczne: zasady doboru ubioru w warunkach zimowych, odmrożenia i hipotermia - sposoby zapobiegania, pierwsza pomoc zajęcia terenowe: budowa igloo lub jamy śnieżnej w zależności od warunków
śniegowych, pozyskiwanie wody, rozpalanie ogniska, przygotowanie obozowiska w warunkach zimowych.
Nie zapomnij o ciepłych butach i termosie z herbata z sokiem malinowym gdy zabierzemy Cie na niezapomniana, pełna przygód przejażdżkę skuterem po bieszczadzkich bezdrożach Każdy z uczestników naszego obozu będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera
- pokaz sztuk walki oficjalnie używanej przez Izraelskie Siły Obronne połączony z kursem samoobrony (2- 3 treningi po 2 h)
- wyruszymy w dziewiczy teren na

RAKIETACH SNIEŻNYCH. Podczas naszej wyprawy nauczymy się rozpoznawać zwierzęta po śladach pozostawianych przez nie na śniegu. Poznamy zasady poruszania się i przetrwania w trudnych, zimowych warunkach. Wyprawy organizować będziemy o wschodzie słońca. W sprzyjających warunkach wyruszymy również nocą by w świetle księżyca stanąć oko w oko z dzika przyroda.
- nudzą Cie zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

PROGRAM FAKULTATYWNY (Dodatkowo płatny)

WIECZÓR LEGEND I OPOWIESCI BIESZCZADZKICH - spotkamy się wieczorem przy wielkim ognisku. Podczas wspólnego smażenia kiełbasek bliżej poznacie ciekawa historie i legendy bieszczadzkie, których nikt inny Wam nie
opowie. wyruszymy terenówkami na ośnieżone bezdroża (ok. 2h), na leśnym trakcie czekać nas będą śnieżne zaspy, przez które będziemy musieli przejechać (czasami będzie to od nas wymagać pracy zespołowej z łopata:) )
Dotrzemy tam, gdzie docierają nieliczni śmiałkowie.
- zjazd tyrolski, tybetański most linowy nad urwiskiem, zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej - podczas tych zajęć przełamiemy barierę strachu i wytrzymałości, poczujemy się jak prawdziwi zdobywcy
ośmiotysięczników.
Nie zapomnij o ciepłych butach i wełnianej czapce gdy zabierzemy Cie na niezapomniana, pełna przygód przejażdżkę skuterem po zaśnieżonych połoninach.
Każdy z Was będzie mógł wraz z instruktorem usiąść za sterami skutera śnieżnego.

1. PAKIET DLA AKTYWNYCH
WINTER EXPLORER -
TECHNIKI LINOWE
SNIE—NE SAFARI NA SKUTERACH
2. BIESZQUADY/SNIE—NE SAFARI - jeśli w Twoim programie nie ma skuterów (lub jest ich za mało) zawsze możesz wzbogacić zimowy program o ta atrakcje

 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies