Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Obóż narciarsko - snowboardowy

PEŁNA WRAŻEŃ ZIMA W BIESZCZADACH !
NAUKA I DOSKONALENIE JAZDY NA NARTACH I DESCE
WIECZÓR LEGEND I OPOWIEŚCI BIESZCZADZKICH
DYSKOTEKA -FLOWER PARTY

Zaplanuj już dzisiaj swój zimowy wypoczynek.
Dzikie, pełne tajemnic Bieszczady czekają na młodych odkrywców pragnących przeżyć prawdziwa przygodę. Spakuj plecak, zabierz narty i wyrusz z nami tropem dzikiego zwierza, siądź za sterami skutera śnieżnego, posiądź umiejętności przetrwania w trudnych zimowych warunkach... Kilka dni z nami w Krainie Wilka zapamiętasz lepiej niż dwa miesiące letnich wakacji.
- codzienna nauka jazdy lub doskonalenie umiejętności na naśnieżanym i oświetlonym stoku w Weremieniu (www.lesko-ski.pl), gdzie kolejki są tylko po gorącą herbatę. Możliwe są również wyjazdy na trasy FIS-owskie Laworta i Gromadzyn (www.ustrzykinarty.pl). Zapoznamy Was z dekalogiem narciarskim FIS, poznacie budowę nart i snowboardu oraz sposoby smarowania, dowiecie się jak ustawić wiązania. Podsumowaniem obozu narciarskiego będą zorganizowane przez nas ZAWODY NARCIARSKIE.

Zapewniamy dojazd na wyciągi w cenie obozu (10 minut jazdy).
Wypożyczamy sprzęt narciarski i snowboardowy z 25% rabatem !
- spotkamy się wieczorem przy wielkim ognisku. Podczas wspólnego smażenia kiełbasek bliżej poznacie ciekawa historie i legendy bieszczadzkie, których nikt inny Wam nie opowie.
- nudzą Cie zwyczajne dyskoteki ? Masz ochotę naprawdę zaszaleć ? W rytmie największych przebojów zabawimy się podczas wieczornej imprezy z laserami i malowaniem świecących tatuaży. Dyskotekę poprowadzi profesjonalny DJ.

PROGRAM FAKULTATYWNY (Dodatkowo płatny)
wyruszymy terenówkami na ośnieżone bezdroża (ok. 2h), na leśnym trakcie czekać nas będą śnieżne zaspy, przez które będziemy musieli przejechać (czasami będzie to od nas wymagać pracy zespołowej z łopata:)
) Dotrzemy tam, gdzie docierają nieliczni śmiałkowie.
- zjazd tyrolski, tybetański most linowy nad urwiskiem, zajęcia na sztucznej ścianie wspinaczkowej - podczas tych zajęć przełamiemy barierę strachu i wytrzymałości, poczujemy się jak prawdziwi zdobywcy ośmiotysięczników.
Nie zapomnij o ciepłych butach i wełnianej czapce gdy zabierzemy Cie na niezapomniana, pełna przygód przejażdżkę skuterem po zaśnieżonych połoninach. Każdy z Was będzie mógł wraz z instruktorem osiąść za sterami
skutera śnieżnego.

1. PAKIET DLA AKTYWNYCH
WINTER EXPLORER -
TECHNIKI LINOWE
ŚNIEŻNE SAFARI NA SKUTERACH
2. BIESZQUADY/SNIE—NE SAFARI - jeśli w Twoim programie nie ma skuterów (lub jest ich za mało) zawsze możesz wzbogacić zimowy program o ta atrakcje.

 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies