Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Wozy traperskie

Wyprawa wozami traperskimi doliną Rabskiego potoku - na trasie zobaczymy jak wypala się węgiel drzewny w Bieszczadach. Poznamy ciekawych ludzi i piękne miejsca. Odwiedzimy monumentalne kamieniołomy, skosztujemy wody z górskiego źródła. Towarzyszyć nam będzie bieszczadzki wodzirej - gawędziarz z akordeonem, który zadba o to by każdy miał imprezowy humor. Do wspólnego śpiewania zagrzeje nas miodówka zrobiona wg. receptury starego Lemka. Imprezę zakończymy przy ognisku z kiełbaską. Każdy przejdzie szkolenie bieszczadnika czyli naukę rzucania siekierą, wbijania gwoździ oraz rzutu podkową na pal.

W PROGRAMIE:
- przejazd wozami traperskimi
- rozgrzewająca ciało i umysł miodówka
- ognisko z kiełbaską
- opieka przewodnika na trasie

PONADTO OFERUJEMY:
- biesiada na leśnej polanie
- Piknik Trapera
- zajęcia linowe

SCENARIUSZ IMPREZY
Impreza na wozach to świetny pomysł na udaną imprezę w grupie przyjaciół, kolegów i koleżanek z pracy. Wyruszymy z Bystrego w dolinę Rabskiego Potoku. Na trasie odwiedzimy Rezerwat Gołoborze, kamieniołom, wypał węgla drzewnego, skosztujemy źródlanej wody, zapalimy ognisko i usmażymy kiełbaskę. Scenariusz imprezy można rozbudować o dodatkową atrakcję jaką jest Piknik Trapera podczas którego każdy zdobędzie traperskie sprawności.

 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies