Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Wilczym tropem

Opuszczone osady, drogi których nie znajdziesz na współczesnych mapach, przygoda której nie zapomnisz. Samochód  prowadzony przez doświadczonego kierowcę zawiezie
Cie wprost w paszczę bieszczadzkiego niedźwiedzia. Zobaczysz krainę wilka, poczujesz zapach dzikiej przyrody.

SCENARIUSZ IV - czas trwania 4 - 6 h
Na uczestników imprezy czekać będą liczne zagadki i zadania do wykonania. Wyruszymy na trasę z mapą, kompasem i roadbookiem. Każda załoga wybierze pilota odpowiedzialnego za dobór trasy. Będziemy musieli zaliczyć kilka punktów kontrolnych potwierdzając to pieczątką w roadbooku. Na koniec rozegramy konkurencje sprawnościowe tj. test zaufania -  kierowanie z zawiązanymi oczyma za podstawie wskazówek siedzącego obok pilota, zmiana koła z użyciem specjalnego podnośnika hi-lift, budowa mostu - przeprawy nad głębokim rowem.

SCENARIUSZ I - przeprawa - czas trwania 5 - 6 h
Przeprawa terenówkami przez bieszczadzkie bezdroża po leśnych trasach zrywkowych to przygoda dla miłośników ekstremalnych przeżyć. Uczestnicy stworzą zespoły, które przy użyciu łopat, siekier i wyciągarki zmagać się będę z napotkanymi przeszkodami terenowymi. Czeka nas również przeprawa przez rwącą rzekę.

SCENARIUSZ II - Trasa turystyczna - czas trwania 4 - 6 h
Tylko z nami zobaczysz Bieszczady z zupełnie nowej perspektywy niedostępnej turystom jadącym autobusami lub swoimi samochodami. Zabierzemy Cię w ciekawe miejsca, poznamy ciekawych ludzi. Odwiedzimy wypał węgla drzewnego, zobaczysz z bliska leśne zwierzęta. Na trasie nie zabraknie również atrakcji związanych z pokonywaniem przeszkód. Scenariusz idealny dla rodzin z dziećmi oraz dla ludzi pragnących poczuć się
jak na prawdziwym safari.

SCENARIUSZ III - 5 - Nocny offroad - 6 h
Po przygodę wyruszymy tuż po zmierzchu a wrócimy hmmmm.... nie wiadomo kiedy wrócimy - na ile teren będzie dla nas łaskawy. Podczas wyprawy zorganizujemy kolację na leśnej polanie. Spora dawka gorącego kapuśniaku doda nam energii do walki z błotem. Noc wspaniale potęguje wrażenia z jazdy po bezdrożach - wyostrza wszystkie zmysły. Jest to doskonały sprawdzian umiejętności działania w grupie. Imprezę polecamy dla niedużych grup chcących zacieśnić między sobą pozabiurowe więzi.

A PONADTO:
- na trasie przejazdu odwiedzić możemy szybowisko i przeżyć lot szybowcem nad
Bieszczadami
- catering na leśnej polanie
- noc przetrwania - nocleg na trasie pod gołym niebem lub w wojskowych namiotach

W ofercie posiadamy również ciekawe programy dla posiadaczy samochodów terenowych.

 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies