Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Letnia traperiada

Bieszczadzkie konkurencje pozwolą nam wybrać kandydatów na prawdziwego trapera żyjącego za pan brat z niedźwiedziem i wilkiem. Piękne krajobrazy, przejazdy bryczkami przez spienione potoki i biesiadna atmosfera będą nam towarzyszyć przez całą imprezę. Każdy z uczestników otrzyma kartę zawodnika, do której zbierać będzie punkty podczas imprezy. Na koniec odbędzie się uroczyste wręczenie CERTYFIKATÓW potwierdzających zdobycie nowych sprawności.

W PROGRAMIE:

- przejażdżki segwayami
- ściana wspinaczkowa
- catering

A PO POŁUDNIU - PRZEJAZD TRAPERSKIMI WOZAMI

- lot szybowcem
- paintball ( strzelnica lub gra terenowa)
- teatr ognia

SCENARIUSZ IMPREZY

Wspaniała impreza integracyjna, podczas której każdy znajdzie dla siebie atrakcyjną konkurencję. Każdy z uczestników zabawy będzie zbierać punkty do specjalnej karty zawodnika. Po zakończeniu zabawy na polanie, na spotkanie kolejnych przygód wyruszymy wozami traperskimi. Imprezę zakończymy uroczystym ogłoszeniem wyników traperskiego turnieju.

 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies