Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Co oferujemy?

W ramach powyższej działalności organizujemy dla zainteresowanych podmiotów firmowe spotkania integracyjne i szkoleniowo integracyjne o charakterze zamkniętym na terenie całego kraju i zagranicy. Mają one charakter czysto firmowy np. "święto firmy" lub szkoleniowo-integracyjny gdzie np. integruje się zespół pracowniczy, ocenia poziom współpracy indywidualnej i grupowej w różnych sytuacjach, ujawnia cechy osobowości poszczególnych pracowników predysponujące do zajmowanych określonych stanowisk w firmie. Jednym słowem cel szkoleń integracyjnych to: zbudowanie i doskonalenie takich relacji między pracownikami które przekładają się w efekcie na przyjazną atmosferę w pracy i osiągnięcie założonych wyników firmy. Jako szczególne miejsce tego typu szkoleń proponujemy Bieszczady .

EVENTY FIRMOWE

Poniżej link z proponowanymi zajęciami integracyjnymi:

  • EVENTY
  • Spotkania andrzejkowe
  • Spotkania mikołajkowe
  • Spotkania opłatkowe
  • Spotkania karnawałowe
  • Wyjazdy świąteczne i karnawałowe dla grup zorganizowanych
  • Zimowe wyjazdy integracyjne z atrakcjami śniegowymi
  • Letnie wyjazdy integracyjne
 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies