Szybki kontakt:

Szkoła Zarządzania Sp. z o.o.

ul. Sienkiewicza 145
39-400 Tarnobrzeg

tel./fax: 15 823 19 22
biuro@szkola-zarzadzania.eu

Bieszczady Challenge

Wyruszymy na szlak w dolinę potoku Bereżniczka. Celem naszej wyprawy jest opuszczona łemkowska wieś Bereżnica Niżna. Do opuszczonej wsi dotrzemy przy pomocy mapy, kompasu GPS, oraz wskazówek-notatek starego Łemka. Na szlaku będziemy musieli odnaleźć skrytki z pomocnymi wskazówkami oraz wszystkie punkty orientacyjne - ruiny cerkwi, cmentarz, młyn, stary sad oraz piwnicę.
Przy okazji naszej wyprawy poznamy niesamowitą historię tego przepięknego miejsca.

W PROGRAMIE:

- wyprawa w dolinę Bereżniczki (mapy, kompasy GPS)
- zagadki na trasie
- pole minowe (poszukiwanie skarbów z wykrywaczem metali)
- przeprawy przez górskie potoki
- ognisko
- spływ pontonami Doliną Sanu

PONADTO OFERUJEMY:

- zajęcia linowe na trasie
- paintball - speedball
- catering na polanie
- lot szybowcem

Na trasę wyruszymy podzieleni na grupy. Wszystkie grupy spotkają się w opuszczonej wsi - Bereżnicy Niżnej. Na miejsce dotrzemy korzystając ze specjalnych map oraz kompasów GPS. Szlakiem dotrzemy w malowniczą Dolinę Sanu skąd rozpoczniemy kolejny etap imprezy - spływ pontonami. Spływ zakończymy w pobliżu szybowiska gdzie dla chętnych zorganizować możemy loty szybowcem lub samolotem.

 
(C) 1993 - 2022 Szkoła Zarządzania Sp. z o.o. | realizacje medox.pl | projekt graficzny grafium.com.pl | Polityka Prywatności | Polityka Cookies